"בית בטוח" שירותים מרכזיים תמ"א 38 ופינוי בינוי

תמ"א 38

עם בית בטוח אתם יכולים לישון בשקט ולדעת שאתם בידיים טובות

תמ"א 38 ופינוי בינוי - ניהול פרויקטים של התחדשות עירונית עם "בית בטוח"

התחדשות עירונית היא מילת ה"באזז" הלוהטת של שוק הנדל"ן באזור המרכז, אלו פרויקטים המאפשרים לכם כבעלי דירות לקבל נכס משודרג משמעותית ולשפר דרמטית את ערכו המסחרי. חברת "בית בטוח" פועלת כבר שנים בתחום הנדל"ן ומתמחה בשירותים לבנייני דירות, לכן אנו מציעים שירות מקיף, אמין ומדויק של ליווי וניהול פרויקטים של תמ"א 38 (חיזוק ושדרוג המבנה והדירות) ופינוי בינוי (הריסה ובנייה מחדש).

פרויקטים של התחדשות עירונית הינם מורכבים מכל בחינה – תכנונית, רגולטורית, כלכלית ואפילו אנושית - כשאתם רוצים תוצאות איכותיות ומוקפדות, אמינות ושקיפות וכמובן ראש שקט לגבי הפרויקט שלכם - חברת "בית בטוח" מספקת לכם מענה מקיף וכדאי כלכלית.

ניהול פרויקט התחדשות עירונית ללא עלויות לבעלי הדירות!

לצד מקצועיות וניסיון בתחום ההתחדשות העירונית, יתרון מרכזי של "בית בטוח" הוא ששירות ניהול הפרויקטים שלנו ניתן לכם, בעלי הדירות בבניין המשותף, ללא עלויות נוספות.

אנו עובדים רק עם יזמים מנוסים בתחום ובעלי איתנות מקצועית ופיננסית וכמו כן רק עם בעלי מקצוע עם ביצועים מוכחים בהתחדשות עירונית - מגורמים משפטיים, דרך מתכננים וגורמים הפיננסיים ועד קבלני הביצוע.

אנו באמת ובתמים שואפים למקסם עבור לקוחותינו את ערך הנכסים שלהם, לספק בניין משודרג ותנאי מחייה משופרים משמעותית.

תמ"א 38 ופינוי-בינוי – ניהול פרויקטים עם "בית בטוח"

אנו בחברת "בית בטוח" חיים ונושמים את שוק הנדל"ן באזור המרכז, מניהול בנייני דירות ונכסים מניבים ועד שיווק נדל"ן והשבחת נכסים, כך שאנשי החברה מביאים עימם ערך מוסף אמיתי מבחינת מקסום התוצאות עבור הלקוחות וניהול התהליך בשקיפות ומקצועיות ללא פשרות. מהות שירות ניהול פרויקטים של התחדשות עירונית עם "בית בטוח" הינה ליווי מלא ומותאם אישית של בעלי הדירות בבניין ונציגות הבניין.

  • אנחנו מבצעים את כל הבדיקות המקדימות הרלבנטיות לפרויקט של תמ"א 38 או לפרויקט פינוי-בינוי
  • מקשרים בין בעלי הדירות והנציגות לבין בעלי מקצוע אמינים המתמחים בתחום (עו"ד, אדריכלים, מהנדסים, מפקחים ועוד).
  • מסייעים בליווי ושמירה על האינטרסים של בעלי הדירות.
  • מקשרים ומביאים הצעות מחיר מקבלני ביצוע וחברות ייזום.

"בית בטוח" מקשרת בין כל גורמי המקצוע השונים לייעול התהליך וצמצום עיכובים או טעויות.

עם "בית בטוח" אתם מקבלים למעשה, בחינם, גורם מקצועי המלווה אישית את התהליך, מספק לכם תמונת על לגבי התקדמות וניהול הפרויקט ומוודא כל העת כי הדברים מתנהלים באופן תקין ומדויק. ליווי משלבי הבדיקות והתכנון של פרויקט ההתחדשות העירונית, דרך התקשרות עם בעלי המקצוע הרלבנטיים ועד חתימת החוזים, הפיקוח על הביצוע והשלמת הפרויקט באופן המוצלח ביותר.

תמ"א 38 – חיזוק, שיפוץ ושדרוג המבנה

תמ"א 38 מאפשרת לחזק מבנים ישנים כך שיהיו עמידים לרעידות אדמה ותוך כדי כך לעבור שדרוג משמעותי מבחינת מראה ותשתיות - כולל למשל אפשרויות של הוספת מעליות, חניות, ממ"דים, שיפוץ חזית הבניין, שדרוג וחידוש מערכות ציבוריות וכמובן הגדלת הדירות הקיימות. אתם מקבלים בסופו של התהליך בניין משודרג ומחודש, עם תנאי מחייה טובים יותר, ערך כלכלי רב יותר לדירות ואף הגדלה משמעותית של הדירות שלכם. כאשר אנו דואגים שתקבלו את המקסימום האפשרי ושהכל יבוצע בצורה מסודרת, מקצועית ואמינה.

פינוי בינוי – הריסה ובנייה מחדש של הבניין

פרויקטים של פינוי-בינוי כוללים פינוי של הדיירים בבניין לפתרונות דיור חלופיים ומתאימים, הריסת הבניין הישן ובניית בניין חדש, משודרג משמעותית וגדול יותר במקומו - כאשר הדיירים הקודמים מקבלים בתמורה דירות חדשות ואיכותיות, בעלות ערך כלכלי גבוה משמעותית כמובן.

עם "בית בטוח" אתם מקבלים מקצועיות ללא פשרות וגוף מקצועי שבאמת דואג לכם ולאינטרסים שלכם. ניהול פרויקטים של התחדשות עירונית ללא עלות, כשאתם - בעלי הנכסים - במרכז ובראש סדר העדיפויות!

לקבלת הצעת מחיר

ללא התחייבות

השאירו פרטים כאן

עם "בית בטוח" אתם יכולים לישון בשקט ולדעת שאתם בידיים טובות

התקשרו אלינו עוד היום 077-5549921