ניהול נכסים מניבים

עם בית בטוח אתם יכולים לישון בשקט ולדעת שאתם בידיים טובות

ניהול נכסים ודירות שכורות

יש לכם נכס מניב – דירה מושכרת או שטח מסחר למשל – אך הטיפול בנכס כבד עליכם, מצריך מכם זמן ומשאבים רבים? יש פיתרון מקצועי, יעיל ואפילו חסכוני! ניהול נכס מניב באמצעות חברת ניהול מקצועית משיג לכם ראש שקט, מוודא שהכל מתקתק כמו שעון שוויצרי ומאפשר לכם פשוט לראות את הכסף נכנס לבנק מדי חודש. אנו בחברת "בית בטוח" מנהלים עבורכם את הנכס, בשקיפות ואמינות ומשיגים עבורכם תוצאות אופטימאליות.

נכס מניב הוא נכס נדל"ן שנמצא בבעלותכם ואשר מספק לכם או יכול לספק לכם הכנסה כספית, כתוצאה מהשכרתו לגורם שלישי במרבית המקרים. כך שדירה שנמצאת בבעלותכם יכולה להיות מקור הכנסה נוסף ומשמעותי, אותו דבר לגבי חנות או שטח מסחרי כלשהו.

ניהול נכסים עם "בית בטוח" – מה אתם מקבלים?

"בית בטוח" מציעה מגוון רחב של שירותי ניהול נכסים מניבים, כאשר כל נכס מקבל תכנית עבודה מותאמת אישית וזוכה להתייחסות פרטנית וליווי אישי. כמו כן, אנו תמיד מוכנים לשמוע בקשות וצרכים מיוחדים שלכם ונדע לספק גם לאלו מענה מדויק ומקצועי. שירותי "בית בטוח" לניהול נכס מניב:

 • איתור שוכרים מתאימים ואמינים לנכס שלכם - כולל בדיקת יכולת התשלום.
 • הכנת הנכס והצגתו בפני שוכרים פוטנציאליים.
 • סגירת חוזים מתאימים ומוגדרים מול השוכרים.
 • גבייה שוטפת של דמי השכירות ועדכון מחירים.
 • ניהול מלא ומדויק של תחזוקת הנכס - התקשרות עם בעלי מקצוע איכותיים, בדיקת מחירי ספקים, בקרה מלאה על מצב הנכס ופתירת תקלות ובעיות דחופות בזמן מהיר.
 • בקרה שוטפת, מלאה ושקופה על ההוצאות הקשורות לניהול הנכס, כולל הפקת דו"חות תקופתיים.
 • ניהול וטיפול בכלל התשלומים לרשויות מוניציפאליות וספקים.
 • השכרת נכסים לתקופות קצרות - למשל דירות נופש.
 • במקרה הצורך ורצון הלקוח, ניהול פעילות להשבחת הנכס, שיפוצים, עיצוב מחדש וכדומה.
 • ייעוץ מס בהקשר לאחזקת נכסים מניבים שונים.
 • אנחנו ממליצים לכם איך להשביח את הנכס ולמקסם הכנסות.

בחברת "בית בטוח" אנחנו אחראים באופן מלא לניהול הנכס המניב שלכם, בצורה זו אתם מפיקים את המקסימום מהנכס אך משקיעים בו מינימום זמן ומשאבים - הופכים נכסים מניבים לסוג יעיל של השקעה פאסיבית.

בדיוק השירות שאתם צריכים

אנו ב"בית בטוח" מבינים ויודעים שקיים שוק פרטי רחב היקף הדורש התייחסות מתאימה ומענה מקצועי ללא פשרות. אנשי "בית בטוח" מכירים את עולם הנדל"ן התזזיתי והדינמי לאורכו ולרוחבו, הן ברמת המאקרו והן ברמת המיקרו, כך שאנו מאמינים בלב שלם שאנחנו מציעים פיתרון מקצועי, מדויק וכדאי כלכלית של ניהול נכסים מניבים. עם "בית בטוח" אתם מקבלים מטריית שירותים המספקת מענה אידיאלי לכלל צרכי הנכס שלכם. הייחוד והבידול שלנו ב"בית בטוח" מתבטאים באמינות ושקיפות מלאות, ליווי אישי, גמישות ויכולת התאמה אישית.

בעלות על נכס מניב היא בהחלט אסטרטגיית השקעה מוצלחת, אך היא לבדה אינה מספיקה, ורק באמצעות ניהול נכון תוכלו למקסם את התשואה והביצועים של הנכס בבעלותכם. מעבר להיבטים של מיקום וסוג הנכס, אנו ב"בית בטוח" מתמקדים באיכות השוכרים, ביעילות השליטה על ההוצאות לגבי הנכס ובניהול השוטף האופטימאלי של הנכס ותחזוקתו. איתנו אתם מקבלים ראש שקט במלוא מובן המילה, עם "בית בטוח" הנכס שלכם באמת יניב לכם את מלוא הפוטנציאל שלו!

זהו שירות מושלם לבעלי נכסים המתגוררים הרחק ממיקום הנכס, לבעלי נכסים רבים ושונים שטובעים בדרישות התפעול והניהול השוטף שלהם, לחברות בעלות נכסים מניבים ולבעלי נכסים ללא זמן וידע מתאים בניהול נכס מניב. התקשרו אלינו היום לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת הצעה אטרקטיבית ומותאמת אישית לניהול נכסים מניבים עם חברת "בית בטוח".

 

לקבלת הצעת מחיר

ללא התחייבות

השאירו פרטים כאן